Oficjalne materiały o Skali Współpracy

Dzięki podpisaniu umowy regulującej kwestię przedstawicielstwa i opłat licencyjnych Skali Współpracy, otworzyła się w Polsce możliwość dystrybucji oficjalnych materiałów. Koniec z wielotygodniowymi, drogimi wysyłkami z Holandii albo z nieudolnym piraceniem 🙂

Materiały dostępne w Polsce, ceny brutto (zw z Vat na „stworzenie materiałów szkoleniowych”) do końca 2023 (bo w nowym roku planujemy otworzyć sklep internetowy):

Kubek
(dostępne w języku polskim i angielskim, inne języki na zamówienie)
Pamiątka i jednocześnie wzmocnienie dla uczestników szkolenia/procesu:
„Spójrz na kubek ze Skalą Współpracy: zapewne widzisz tylko wybrany fragment Skali. To celowa metafora. Używając jej chcieliśmy pokazać, że osoby znajdujące się na danej pozycji mają ograniczone pole widzenia. Jeśli jesteśmy z kimś w konflikcie, to współpraca dosłownie “znika z oczu”. Ludzie nie dochodzą nawet do pozycji rozmowa z, ponieważ „gadanie do niczego nie prowadzi”. Perspektywa na inny świat znika tak samo w przypadku udanej współpracy. Dzięki współgraniu i związanemu z nim zaufaniu konflikt lub walka wydają nam się odległe – znikają z pola widzenia.” (fragment książki o Skali Współpracy)
35 PLN
Zakładki
(dostępne w języku polskim i angielskim, inne języki na zamówienie)
Dwustronna zakładka pokazująca poszczególne pozycji na Skali, charakterystyczne zachowania i klucze do poszczególnych światów. 1 – 100: 2 PLN/szt.
100 – 500: 1,5/PLN
500+; 1 PLN/szt.
Książka
(na razie w języku angielskim!)
80 stron, drukowane, zawiera kolorowe ilustracje. Podręcznik Skali Współpracy opisuje, jak rozpocząć współpracę z grupami, wykorzystując Skalę jako mapę drogową rozwoju zespołu i optymalnej współpracy. Szczegółowo opisano wszystkie osiem warstw tworzących Skalę. Podręcznik idealnie nadaje się do treningów z wykorzystaniem płacht. Polecany trenerom, edukatorom, coachom, osobom w rolach liderskich i menadźerskich, które chcą pracować ze Skalą w swoim zespole.
Przeczytaj przykładowy rozdział: >>>
90 PLN
Płachty Basic
(dostępne w języku polskim i angielskim)
Zestaw płacht pomagających tłumaczyć poszczególne elementy skali. Zestaw wspiera osobę w roli trenerskiej/liderskiej w wykorzystaniu Skali Współpracy podczas spotkań z większą grupą. Zestaw rekomendowany w wykorzystaniu w trakcie szkoleń, zebrań, facylitacji. Rekomendowany sposób wykorzystana płacht opisany został w książce.

Zestaw składa się z 45 wydruków papierowych, zalaminowanych i dociętych do odpowiedniego rozmiaru, zapakowanych w estetyczną teczkę.

Wszystkie karty dostarczane są osobno – osoba prowadząca decyduje jak dokładnie chce ich używać.
550 PLN
Płachty Basic dwujęzyczneDwustronne płachty w wersji Basic – z jednej strony napisy po polsku, z drugiej po angielsku.600 PLN
Płachty Premium
(dostępne w języku polskim i angielskim)
Merytorycznie zestaw zawiera te same elementy co, opisany powyżej, zestaw Basic.

Różnica polega na tym, że karty akcji umieszczone są na stałe w kolejnych krokach Skali (tak jak na zdjęciu powyżej) umożliwiając ich łatwe rozkładanie przez osobę w roli trenerskiej.

Zestaw wykonany jest na specjalnym, wodoodpornym, bardzo wytrzymałym materiale. Zapakowany w estetyczną teczkę.
700 PLN
PlakatPlakat w formacie B2, gramatura 250, do powieszenia w biurze/siedzibie organizacji, ułatwiający korzystanie ze Skali Współpracy przez cały zespół.

Inne formaty oraz materiały (np, utwardzane plexi) na indywidualne zamówienie.
90 PLN

W przygotowaniu: karty coachingowe, karty oceny gdzie jesteśmy na Skali, gra szkoleniowa.

Wszystkie materiały wyprodukowane są w Polsce. Ceny zawierają opłatę licencyjną, dzięki której światowy projekt rozwoju Skali Współpracy może się rozwijać. Korzystając z nich – umożliwiasz twórcom modelu rozwój i doskonalenie tej wspaniałej koncepcji!

admin Opublikowane przez:

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *